Kategorijas
Audio Video TV Foto
3386
Auto un moto preces
3190
Bērniem
1312
Dārzam
1497
Datortehnika
15482
Datori
1602
Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi
89
Datoru komponentes
2485
Datu nesēji
990
Kabeļu organizētāji un piederumi
31
PC spēles
609
Perifērijas iekārtas
5093
Programmatūra
333
Tīkla produkti
2108
Vadi, kabeļi, adapteri
2142
Kancelejas preces
489
Mājai
6824
Sadzīves tehnika
1375
Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei
2590
Skaistums un veselība
1072
Telefoni
3203
Sports un Izklaide
2165
Zoopreces
1528
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju

Mediju pārveidotāji

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
 D-Link D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
D-Link D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module 35.95 €

Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-F20SC-BXD
Produkta veidsFast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
Neto svars0,30 kg
Bruto svars0,36 kg
WEEE taxYes
Tare other1,80 g
Paper/Pasteboard14,00 g
Plastic (No PET)10,00 g
Packing quantity20,00 pcs
Gross depth master carton505,00 mm
Gross width master carton295,00 mm
Gross height master carton230,00 mm
Net weight master carton6,00 kg
Tare weight master carton1,94 kg
Volume (m3)0,00 m³
Tare weight (kg)0,06 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)135,00 mm
Gross width (mm)95,00 mm
Gross height (mm)102,00 mm
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
D-Link D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC) 51.22 €

LED indikatoriLAN
Svars300 g
SertifikācijaFCC Class B, VCCI Cl
Dimensijas (WxDxH)89 x 119 x 25 mm
Kabeļa tipsUTP Cat. 3, 4, 5; 62
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)0 - 40 °C
Jaudas prasības7.5V, 1.5A
Enerģija patēriņš7.2 W
Kabeļa likšanas tehnoloģija10Base-T, 100BASE-T,
Darbības relatīvā mitruma amplitūda10 - 90 %
InterfeissRJ-45, SC
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)-25 - 70 °C
Pilns duplekssYes
Platums120 x 88 x 25 mm. mm
Iluminācija100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)
Augstums120 x 88 x 25 mm. mm
Barošanas avots7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) W
Dziļums120 x 88 x 25 mm. mm
Produkta veidsMedia from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
Citas funkcijas<a href=http://www.dlink.ru/products/transceivers/dmc300x.shtml>More details in Russian</a>
Interfeisa tipsOptical port for MT-RJ or SC-connector
Barošanas avota tips7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum)
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-300SC
Neto svars0.44 kg
Bruto svars0.74 kg
WEEE taxYes
Tare other0.1 g
Plastic (No PET)9 g
Packing quantity10 pcs
Gross depth master carton370 mm
Gross width master carton295 mm
Gross height master carton450 mm
Net weight master carton4.4 kg
Tare weight master carton3.76 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Volume (m3)0.00359775 m³
Tare weight (kg)0.3 kg
Gross depth (mm)270 mm
Gross width (mm)65 mm
Gross height (mm)205 mm

 D-Link D-Link DMC-920R  Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
D-Link D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km 78.19 €

Svars305 g g
Platums120 x 88 x 25 mm mm
Dimensijas (WxDxH)120 x 88 x 25 mm mm
IluminācijaPower Speed (100Mbit / s) At the port: Full Duplex / Collision LINK / ACT
Augstums120 x 88 x 25 mm mm
Barošanas avots7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max) W
Dziļums120 x 88 x 25 mm mm
Produkta veidsMedia 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
Interfeisa tipsPort 10/100BASE-TX port 100BASE-FX odnovolokonny FX (connector SC) 148,800 pps max.
Barošanas avota tips7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max)
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-920R
Neto svars0.88 kg
Bruto svars1.18 kg
WEEE taxYes
Tare other0.10 g
Plastic (No PET)3.00 g
Packing quantity10.00 pcs
Gross depth master carton455.00 mm
Gross width master carton370.00 mm
Gross height master carton290.00 mm
Net weight master carton8.80 kg
Tare weight master carton3.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.30 kg
Gross depth (mm)270.00 mm
Gross width (mm)65.00 mm
Gross height (mm)210.00 mm
Paper/Pasteboard233.00 g
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
D-Link D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km 78.19 €

Svars305 g g
Platums120 x 88 x 25 mm mm
Dimensijas (WxDxH)120 x 88 x 25 mm mm
IluminācijaPower Speed (100Mbit / s) At the port: Full Duplex / Collision LINK / ACT
Augstums120 x 88 x 25 mm mm
Barošanas avots7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max) W
Dziļums120 x 88 x 25 mm mm
Produkta veidsMedia 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
Interfeisa tipsPort 10/100BASE-TX port 100BASE-FX odnovolokonny FX (connector SC) 148,800 pps max.
Barošanas avota tips7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max)
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-920T
Neto svars0.80 kg
Bruto svars1.10 kg
WEEE taxYes
Tare other0.10 g
Plastic (No PET)3.00 g
Packing quantity1.00 pcs
Gross depth master carton270.00 mm
Gross width master carton75.00 mm
Gross height master carton210.00 mm
Net weight master carton0.80 kg
Tare weight master carton0.30 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.30 kg
Gross depth (mm)270.00 mm
Gross width (mm)75.00 mm
Gross height (mm)210.00 mm
Paper/Pasteboard233.00 g
Embeeded batteryNo