Kategorijas
Audio Video TV Foto
2432
Auto un moto preces
3642
Bērniem
963
Dārzam
1264
Datortehnika
8696
Kancelejas preces
3410
Mājai
7151
Sadzīves tehnika
1278
Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei
2046
Skaistums un veselība
645
Telefoni
4986
Sports un Izklaide
1877
Zoopreces
1521
Aksesuāri
42
Apģērbi suņiem
4
Apmatojuma kopšana
58
Aprūpe un higiēna
39
Barība konservētā
182
Barība sausā
191
Būri
3
Dažādi trauki
73
Dresēšanai
9
Gardumi
132
GRŪMERIEM
83
Guļvietas
35
Kakla siksnas
202
Nagu asināmie, mājas un slēptuves
19
Pavadas
167
Rotaļlietas
203
Smiltis kaķu tualetei
27
Transporta būri un somas
21
Tualetes
30
Veterinārā aptieka
1
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju

KONG kaķu rotaļlietas

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
 Kong KONG Moppy Ball - rotaļlieta kaķiem
Kong KONG Moppy Ball - rotaļlieta kaķiem 2.91 €

KONG CAT MOPPY ball rotaļlietas ir pildītas ar čaukstošu materiālu, lai kaķim spēlējoties tas čaukstetu un radītu papildus interesi par rotaļlietu. Visas rotaļlietas ir bagātīgi piesucinātas ar kaķu mētras aromātu, kas rada papildus interesi kaķim tās smaržas dēļPieejamas 3 krasas.

 Kong Cat Naturals crinkle ring
Kong Cat Naturals crinkle ring 3.20 €

Kong ražotās kaķu dabīgās rotaļlietas ir labākā izvēle Jūsu kaķim. Visas rotaļlietas ir bagātīgi piesucinātas ar kaķu mētras aromātu, kas rada papildus interesi kaķim tās smaržas dēļ.

 Kong KONG Kitten Kickeroo
Kong KONG Kitten Kickeroo 4.03 €

Kong Kitten Kickeroo ir bagātigi pildīts ar spēcīgu kaķumētru, tā ir gan interesanta aktīvās rotaļās, gan tai var jauki pieglausties mierīgā atpūtā. Tās lielums, izmērs un forma tika speciāli izvēlēta, lai veicinātu īstu cīņu un spērienus ar pakaļējām ķepām, kā arī garā pūkainā aste kaķim rada papildus azartu, kā spēlējoties ar citu kaķi.Kong Cat Kickeroo Kitten ir mazāka izmēra, vieglāks un paredzēts tieši mazajām kaķēnu ķepiņām.

 Kong KONG Wild Tails - rotaļlieta kaķiem
Kong KONG Wild Tails - rotaļlieta kaķiem 4.06 €

Šīs KONG Wild Tails rotaļlietas ir veidotas tā, lai radītu dažādas skaņas un ar mīksto spalvu kārdinātu kaķi spēlēties. To bumbiņas ir pildītas ar zavniņiem. Visas rotaļlietas ir bagātīgi piesucinātas ar kaķu mētras aromātu, kas rada papildus interesi kaķim tās smaržas dēļ.Pieejami trīs dažādas krāsas.

 Kong KONG Kickeroo Teaser - rotaļlieta kaķiem
Kong KONG Kickeroo Teaser - rotaļlieta kaķiem 4.56 €

Kong Kickeroo Teaser ir bagātigi pildīts ar spēcīgu kaķumētru, tā ir gan interesanta aktīvās rotaļās, gan tai var jauki pieglausties mierīgā atpūtā. Tās lielums, izmērs un forma tika speciāli izvēlēta, lai veicinātu īstu cīņu un spērienus ar pakaļējām ķepām, kā arī garā pūkainā aste kaķim rada papildus azartu, kā spēlējoties ar citu kaķi.

 Kong KONG Cat Refillable Catnip Duck - rotaļlieta kaķiem
Kong KONG Cat Refillable Catnip Duck - rotaļlieta kaķiem 4.68 €

KONG Cat Refillable Catnip Duck.

Uzpildāma ar kaķu zāli rotaļlieta kaķiem. Augstākā labuma kaķu zāle. Uzpildāma. Mīksts audums.

Instrukcija kaķu zāles iepildīšnai: 1. Pavilkt iekšā paslēpto atloku uz āru. 2. Iepildīt/nomainīt kaķu zāli. 3. Aizlocīt atloces atpakaļ un saspiest stipri, lai nostiprinātu. KONG uzpildāmās kaķu zāles rotaļlietās tiek izmantota augstākās kvalitātes Ziemeļamerikas kaķu zāle. Šīm rotaļlietām ir speciāls nodalījums, kas var but atvērts un aizvērts, tā, ka svaiga kaķu zāle var būt pievienota no jauna un no jauna- līdz visām jūsu kaķa deviņām dzīvībām. Kaķu zāle ir dabīga, nesatur augus, kas piesaista, 70% no kaķiem veicina vēlmi spēleties, tiem ir iedzimti gēni, kas izraisa reakciju pret kaķu zāli. Lielākai kaķēnu baudai viegli pakustiniet uzpildīto rotaļlietu, lai atbrīvotos kaķuzāles eļļas. Lai saglabātu maksimālo svaigumu, sasldējiet papildus kaķu zāli līdz tā būs nepeiciešama. Vērojiet kaķēnu mētājot, uzsitot, pasperot un baudot viņa jauno KONG kaķu zāles rotaļlietu. Svarīgi: Regulāri pārbaudiet produktu. Lietot uzraudzībā. Pārtrauciet lietot, ja ir nolietota, brīva vai norauta daļa. Izstrādāts un testēts ASV.

 

 

 Kong Kickeroo Pattern 3 - Tiger
Kong Kickeroo Pattern 3 - Tiger 5.60 €

Kong Kickeroo ir bagātigi pildīts ar spēcīgu kaķumētru, tā ir gan interesanta aktīvās rotaļās, gan tai var jauki pieglausties mierīgā atpūtā. Tās lielums, izmērs un forma tika speciāli izvēlēta, lai veicinātu īstu cīņu un spērienus ar pakaļējām ķepām, kā arī garā pūkainā aste kaķim rada papildus azartu, kā spēlējoties ar citu kaķi.Izmērs: 29.2 x 6.4 x 8.9 cm

 Kong KONG CAT NATURAL Catnip Spray 40gr.
Kong KONG CAT NATURAL Catnip Spray 40gr. 6.36 €

Kaķu mētra tiek speciāli novākta un pārstrādāta, lai tā saglabātu savu īpašo aromātu, kas mudina kaķus spēlēties. Šis augs nerada atkarību kaķiem. Ar šo Ziemeļamerikas kaķu mētru Jūs varat atsvaidzināt vecās rotaļlietas un nagu skrāpējamos, lai atkal radītu kaķu interesi par tiem.

 Kong KONG CLASSIC SMALL ANIMAL - rotaļlieta  maziem istabas dzīvniekiem
Kong KONG CLASSIC SMALL ANIMAL - rotaļlieta maziem istabas dzīvniekiem 6.68 €

Kong small Animal ir pēc Kong zelta standartiem veidota rotaļlieta mazajiem dzīvniekiem – trušiem, pelītēm, kāmīšiem. Tā ir super izturīga, sarkana, dabiskā kaučuka rotaļlieta,kas ir ideāli piemērota mazajiem dzīvniekiem gan rotaļām gan socializācijas veicināšanai. Rotaļlietu varat piepildīt ar gardumiem, lai aktivizētu mazo mājdzīvnieku interesi par to.