Kategorijas
Audio Video TV Foto
2432
Auto un moto preces
3642
Bērniem
963
Dārzam
1264
Datortehnika
8696
Datori
880
Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi
43
Datoru komponentes
1681
Datu nesēji
777
PC spēles
594
Perifērijas iekārtas
3157
Programmatūra
179
Tīkla produkti
792
Vadi, kabeļi, adapteri
593
Kancelejas preces
3410
Mājai
7152
Sadzīves tehnika
1278
Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei
2046
Skaistums un veselība
645
Telefoni
4988
Sports un Izklaide
1877
Zoopreces
1521
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
Ražotāju filtrs

Mediju pārveidotāji

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
 MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D MIKROTIK
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D MIKROTIK 17.66 €

FFiber optic connectorLC
Viļņa garums850 nm
Savienojamie produktiRB260GS, RB2011LS, R
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)1250 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums20000 m
Interfeisa tipsSFP
Konektora veidsDual LC
TipsSFP module
Garantija12 mēnesis(i)
Producer product nameS-85DLC05D
Savienotājs(i)Dual LC
Maksimālā darbības distance550 m
Producer product family1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector
Datu pārsūtīšanas ātrums1250 Mbit/s
Neto svars0.02 kg
Bruto svars0.02 kg
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)60.00 mm
Gross width (mm)15.00 mm
Gross height (mm)15.00 mm
Combined (paper)27.00 g
Paper/Pasteboard4.00 g
Embeeded batteryNo

 MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-31DLC20D MIKROTIK
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-31DLC20D MIKROTIK 22.52 €

FFiber optic connectorLC
Viļņa garums1310 nm
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)1250 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums20000 m
Interfeisa tipsSFP
Konektora veidsDual LC
TipsSFP module
Garantija12 mēnesis(i)
Producer product nameS-31DLC20D
Savienotājs(i)Dual LC
Maksimālā darbības distance20000 m
Datu pārsūtīšanas ātrums1250 Mbit/s
Producer product familyS-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM
Neto svars0.02 kg
Bruto svars0.02 kg
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)60.00 mm
Gross width (mm)15.00 mm
Gross height (mm)15.00 mm
Combined (paper)28.00 g
Paper/Pasteboard4.00 g
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-G01LC  10/100/1000 to SFP Media Converter
D-Link D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter 24.97 €

Savienojamības tehnoloģijaWired
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits1
Tīkla standartsIEEE 802.3ab, IEEE 8
LED indikatoriYes
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums10,100,1000 Mbit/s
DC ieejas ligzdaYes
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda5 - 90 %
Produkta krāsaGrey
Automātisks MDI/MDI-XYes
Šķiedras kanāla pieslēgvieta1
SertifikācijaCE, FCC, VCCI, BSMI
Platums7 cm
Izejas spriegums5 V
Izejas strāva1 A
FFiber optic connectorSFP
Augstums2.5 cm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)0 - 50 °C
Ethernet interfeisa veidsGigabit
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF)506711 h
IekšējsNo
Dziļums9.5 cm
Ieejas spriegums230-240 V
Darbības relatīvā mitruma amplitūda10 - 90 %
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)1000 Mbit/s
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)-10 - 70 °C
DrošībaLVD, UL/cUL
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-G01LC
Produkta veids10/100/1000 to SFP Media Converter
Neto svars0.30 kg
Bruto svars0.36 kg
WEEE taxYes
Tare other1.80 g
Paper/Pasteboard14.00 g
Plastic (No PET)10.00 g
Packing quantity20.00 pcs
Gross depth master carton500.00 mm
Gross width master carton300.00 mm
Gross height master carton230.00 mm
Net weight master carton6.00 kg
Tare weight master carton1.86 kg
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.06 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)135.00 mm
Gross width (mm)105.00 mm
Gross height (mm)95.00 mm
Embeeded batteryNo

 MIKROTIK NET MODULE 1GBE RJ45 SFP/S-RJ01 MIKROTIK
MIKROTIK NET MODULE 1GBE RJ45 SFP/S-RJ01 MIKROTIK 28.06 €

Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits1
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums1250 Mbit/s
SertifikācijaRoHS
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)0 - 85 °C
Ethernet interfeisa veidsGigabit
Pārraides attālums (maks.)0.1 kilometrs
Datu pārsūtīšanas ātrums1.25 Gbit/s
Garantija12 mēnesis(i)
Producer product nameS-RJ01
Producer product family1.25G RJ45 SFP copper module
Datu pārsūtīšanas ātrums1250 Mbit/s
Savienotājs(i)RJ-45
Maksimālā darbības distance100 m
Neto svars0.02 kg
Bruto svars0.02 kg
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)60.00 mm
Gross width (mm)15.00 mm
Gross height (mm)15.00 mm
Combined (paper)33.00 g
Paper/Pasteboard3.00 g
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
D-Link D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module 34.73 €

Garantija24 mēnesis(i)
Produkta veidsFast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
Producer product nameDMC-F20SC-BXU
Neto svars0.28 kg
Bruto svars0.36 kg
WEEE taxYes
Tare other1.80 g
Paper/Pasteboard14.00 g
Plastic (No PET)10.00 g
Packing quantity20.00 pcs
Gross depth master carton500.00 mm
Gross width master carton300.00 mm
Gross height master carton225.00 mm
Net weight master carton5.60 kg
Tare weight master carton2.16 kg
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.08 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)135.00 mm
Gross width (mm)105.00 mm
Gross height (mm)100.00 mm
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
D-Link D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module 36.12 €

Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-F20SC-BXD
Produkta veidsFast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
Neto svars0.30 kg
Bruto svars0.36 kg
WEEE taxYes
Tare other1.80 g
Paper/Pasteboard14.00 g
Plastic (No PET)10.00 g
Packing quantity20.00 pcs
Gross depth master carton505.00 mm
Gross width master carton295.00 mm
Gross height master carton230.00 mm
Net weight master carton6.00 kg
Tare weight master carton1.94 kg
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.06 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)135.00 mm
Gross width (mm)95.00 mm
Gross height (mm)102.00 mm
Embeeded batteryNo

 MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D MIKROTIK
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D MIKROTIK 54.89 €

Automātisks MDI/MDI-XNo
FFiber optic connectorLC
Viļņa garums850 nm
Kabeļa tipsMulti-mode
Iekļauto produktu skaits1 pcs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)10000 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums300 m
Interfeisa tipsSFP+
Konektora veidsLC
TipsSFP+ module
Garantija12 mēnesis(i)
Producer product nameS+85DLC03D
Savienotājs(i)LC
Maksimālā darbības distance300 m
Datu pārsūtīšanas ātrums10000 Mbit/s
Producer product family10G SFP+ transceiver with a 850nm LC connector
Neto svars0.02 kg
Bruto svars0.02 kg
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)60.00 mm
Gross width (mm)15.00 mm
Gross height (mm)15.00 mm
Combined (paper)29.00 g
Paper/Pasteboard4.00 g
Embeeded batteryNo

 MIKROTIK NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 MIKROTIK
MIKROTIK NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 MIKROTIK 58.08 €

Garantija12 mēnesis(i)
Bruto svars0.02 kg
Neto svars0.01 kg
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits1
Maksimālā darbības distance200 m
Datu pārsūtīšanas ātrums10/100/1000/2.5G/10G Mbit/s
Pārraides attālums (maks.)0.1 kilometrs
Savienotājs(i)RJ-45
Producer product nameS+RJ10
Producer product family10G RJ45 SFP+ copper module
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.01 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)70.00 mm
Gross width (mm)10.00 mm
Gross height (mm)10.00 mm
Combined (paper)120.00 g
Paper/Pasteboard4.00 g
Embeeded batteryNo

 D-Link D-Link DMC-920R  Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
D-Link D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km 78.58 €

Svars305 g g
Platums120 x 88 x 25 mm mm
Dimensijas (WxDxH)120 x 88 x 25 mm mm
IluminācijaPower Speed (100Mbit / s) At the port: Full Duplex / Collision LINK / ACT
Augstums120 x 88 x 25 mm mm
Barošanas avots7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max) W
Dziļums120 x 88 x 25 mm mm
Produkta veidsMedia 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
Interfeisa tipsPort 10/100BASE-TX port 100BASE-FX odnovolokonny FX (connector SC) 148,800 pps max.
Barošanas avota tips7.5V 1.5A Through an external power adapter 7.2 W (max)
Garantija24 mēnesis(i)
Producer product nameDMC-920R
Neto svars0.88 kg
Bruto svars1.18 kg
WEEE taxYes
Tare other0.10 g
Plastic (No PET)3.00 g
Packing quantity10.00 pcs
Gross depth master carton455.00 mm
Gross width master carton370.00 mm
Gross height master carton290.00 mm
Net weight master carton8.80 kg
Tare weight master carton3.00 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.30 kg
Gross depth (mm)270.00 mm
Gross width (mm)65.00 mm
Gross height (mm)210.00 mm
Paper/Pasteboard233.00 g
Embeeded batteryNo